IAMS Wet Food for Cats

Whether it’s a kitten, an adult cat or a senior cat: IAMS wet food is specially tailored to your cat’s stage of life

Filter & sort

Price Brands
Filter

Sauce or Jelly: 5 items

Wet Food for Cats 7+ Years - Chicken in Gravy

IAMS Wet Food for Cats 7+ Years -​ Chicken in Gravy, 85 g

  • High-quality complete food for senior cats
  • Supports a healthy heart
  • No added sugar
€ 0,99 (€ 11,65 / kg)

Delivery by October 03

Wet Food for Cats 1+ Years - Beef and Liver in Gravy

IAMS Wet Food for Cats 1+ Years -​ Beef and Liver in Gravy, 85 g

  • High-quality complete food for cats
  • Supports the immune system
  • No added sugar
€ 0,99 (€ 11,65 / kg)

Delivery by October 03

Wet Food for Cats 1+ Years - Salmon and Trout in Jelly

IAMS Wet Food for Cats 1+ Years -​ Salmon and Trout in Jelly, 85 g

  • High-quality complete food for cats
  • Supports a healthy immune system
  • No fillers
€ 0,99 (€ 11,65 / kg)

Delivery by October 03

Wet Food for Cats 1+ Years - Lamb and Liver in Jelly

IAMS Wet Food for Cats 1+ Years -​ Lamb and Liver in Jelly, 85 g

  • High-quality complete food for cats
  • Supports a healthy immune system
  • No added sugar
€ 0,99 (€ 11,65 / kg)

Delivery by October 03

IAMS Wet Food for Kittens - Chicken in Gravy

IAMS Wet Food for Kittens -​ Chicken in Gravy, 85 g

  • High-quality complete food for kittens
  • Supports healthy muscles
  • No fillers
€ 0,99 (€ 11,65 / kg)

Delivery by October 03