Browse Our Top 50 Deals

Filter & sort

Price Brands Area of Application - Animal
Filter

Top 50 Deals: 1 - 30 of 48 items

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 FREE

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 FREE

  • For dogs over 25 kg
  • Supports dental health
  • Contains vitamins, minerals & more
€ 29,99

Delivery by October 07

Vitakraft Beef Stick® Original Dog Treats

Vitakraft Beef Stick® Original Dog Treats, Beef (12 g)

  • Extra high meat content
  • Easy to portion
  • Great as a reward
€ 0,49 € 0,59 (€ 40,83 / kg)

Delivery by October 07

Poultry Feasts Selection in Jelly 1+ - Megapack 80 x 85 g

Whiskas Poultry Feasts Selection in Jelly 1+ -​ Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • For adult cats
  • 4 poultry varieties
  • Supports the immune system
€ 30,99 (€ 4,56 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Dry Cat Food with Chicken 1+

Whiskas Dry Cat Food with Chicken 1+, 1.90kg (1.900 g)

  • For cats 1 year+
  • Balanced & delicious
  • Crunchy shell
€ 8,54 € 8,99 (€ 4,49 / kg)

Delivery by October 07

Classic Selection in Sauce 1+ - Megapack 80 x 85 g

Whiskas Classic Selection in Sauce 1+ -​ Megapack 80 x 85 g, 6.800 g

  • For adult cats
  • Vitamins & minerals
  • Contains zinc
€ 30,99 (€ 4,56 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Dry Cat Food with Beef 1+

Whiskas Dry Cat Food with Beef 1+, 3.80kg

  • For cats 1 year & up
  • Balanced & delicious
  • Crunchy shell with a soft centre
€ 16,49 (€ 4,34 / kg)

Delivery by October 07

Classic Selection in Sauce 1+ - Megapack 40 x 85 g

Whiskas Classic Selection in Sauce 1+ -​ Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • For adult cats
  • Vitamins & minerals
  • No artificial additives
€ 16,99 (€ 5,00 / kg)

Delivery by October 07

Poultry Feasts in Jelly 1+ - Megapack 40 x 85 g

Whiskas Poultry Feasts in Jelly 1+ -​ Megapack 40 x 85 g, 3.400 g

  • For adult cats
  • Wet food assortment with poultry
  • For strong muscles
€ 16,99 (€ 5,00 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Crunch! - Chicken, Turkey & Duck

Whiskas Crunch! -​ Chicken, Turkey & Duck

  • Irresistibly crunchy topping
  • Delicious flavours
  • Resealable bag
€ 2,29

Delivery by October 07

Whiskas Cat Milk - Pack of 6 Bottles

Whiskas Cat Milk -​ Pack of 6 Bottles, 1.200 ml

  • 6 weeks+
  • Reduced lactose content
  • Easily digestible
€ 8,49 (€ 7,08 / l)

Delivery by October 07

Pure Delight Classic Ragout Selection in Jelly - Multipack 24 x 85 g

Whiskas Pure Delight Classic Ragout Selection in Jelly -​ Multipack 24 x 85 g, 2.040 g

  • For adult cats
  • Cooked & steamed
  • No preservatives
€ 11,67 € 12,29 (€ 5,72 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Junior Milky Kitten Treats, Chicken

Whiskas Junior Milky Kitten Treats, Chicken

  • For kittens aged 2–12 months
  • Crunchy shell with a soft milky centre
  • Chicken flavour
€ 2,06 € 2,29

Delivery by October 07

Pedigree Pâté with Beef, Lamb and Chicken

Pedigree Pâté with Beef, Lamb and Chicken, 800 g

  • 51% meat
  • No added sugar
  • Free from preservatives
€ 3,49 (€ 4,36 / kg)

Delivery by October 07

Poultry Feasts Selection in Sauce 7+ - Multipack 12 x 85 g

Whiskas Poultry Feasts Selection in Sauce 7+ -​ Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • For cats aged 7 years & up
  • With vitamins & minerals
  • Supports natural defenses
€ 6,59 (€ 6,46 / kg)

Delivery by October 07

Pedigree Pâté with Poultry

Pedigree Pâté with Poultry, 800 g

  • 51 % meat
  • Chicken, turkey & duck
  • For adult dogs
€ 3,79 € 3,99 (€ 4,74 / kg)

Delivery by October 07

Poultry Feasts Selection in Jelly 11+ - Multipack 12 x 85 g

Whiskas Poultry Feasts Selection in Jelly 11+ -​ Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • For cats aged 11 years+
  • For healthy urinary tract & strong heart
  • Contains taurine
€ 6,59 (€ 6,46 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Temptations - Chicken & Cheese, Megapack

Whiskas Temptations -​ Chicken & Cheese, Megapack, 180 g

  • For adult cats
  • A tasty treat and snack
  • Crunchy shell with soft, juicy centre
€ 5,39 (€ 29,94 / kg)

Delivery by October 07

Pedigree Wet Food Bowl - Pâté

Pedigree Wet Food Bowl -​ Pâté, Beef and Liver (300 g)

  • Meaty pâté
  • Wholesome & balanced
  • Supports vitality
€ 1,99 (€ 6,63 / kg)

Delivery by October 07

Pedigree Schmackos Multi 4 Flavours 20 Strips

Pedigree Schmackos Multi 4 Flavours 20 Strips

  • Made from fresh meat
  • Soft texture with bite
  • Valuable ingredients
€ 2,79

Delivery by October 07

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Firm & aromatic
  • 3 flavours
  • Vitamin & mineral supplements
€ 2,79 (€ 5,58 / kg)

Delivery by October 07

Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 FREE

Pedigree Dentastix Medium Multipack PLUSPACK 76 + 36 FREE

  • For dogs weighing 10 kg to 25 kg
  • Supports dental care
  • Contains vitamins, minerals & more
€ 26,99

Delivery by October 07

Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g

Whiskas Tasty Mix Fish of the Day in Sauce, Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • For adult cats
  • A varied selection with fish
  • In sauce
€ 6,26 € 6,59 (€ 6,14 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Anti-Hairball Crunchy Treats

Whiskas Anti-​Hairball Crunchy Treats, 50 g

  • Crispy shell & soft filling
  • Prevents the formation of hairballs
  • With natural dietary fibre
€ 2,17 € 2,29 (€ 43,40 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Sticks - Rich in Beef

Whiskas Sticks -​ Rich in Beef, 18 g

  • Snack between meals
  • With omega-3 fatty acids
  • Without colours & flavours
€ 1,49 (€ 82,78 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Sticks - Rich in Chicken

Whiskas Sticks -​ Rich in Chicken, 18 g

  • Snack between meals
  • With omega-3 fatty acids
  • Without colours & flavours
€ 1,49 (€ 82,78 / kg)

Delivery by October 07

Pedigree Wet Food Bowl - Extra Vital

Pedigree Wet Food Bowl -​ Extra Vital, Rabbit (300 g)

  • With valuable omega fatty acids
  • Fine pate texture
  • Complete food or combine with dry food
€ 2,24 € 2,49 (€ 7,47 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Beef in Terrine 1+, Tin

Whiskas Beef in Terrine 1+, Tin, 400 g

  • For adult cats
  • Adds variety to the cat
  • With beef
€ 1,89 € 1,99 (€ 4,73 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Temptations - Salmon, Megapack

Whiskas Temptations -​ Salmon, Megapack, 180 g

  • For adult cats
  • A tasty treat
  • Crunchy shell with a soft, juicy centre
€ 5,39 (€ 29,94 / kg)

Delivery by October 07

Classic Selection in Sauce 1+ - Multipack 12 x 85 g

Whiskas Classic Selection in Sauce 1+ -​ Multipack 12 x 85 g, 1.020 g

  • For adult cats
  • Vitamins & minerals
  • No artificial additives
€ 6,59 (€ 6,46 / kg)

Delivery by October 07

Whiskas Temptations - Turkey

Whiskas Temptations -​ Turkey, 60 g

  • For adult cats
  • Tasty snack
  • Juicy core
€ 2,29 (€ 38,17 / kg)

Delivery by October 07